Kariera w medac: Oddani tworzeniu zmiany

Jesteśmy jedną, silną społecznością: z ponad 2000 pracownikami na całym świecie, zobowiązujemy się do poprawy zdrowia ludzkiego. Nasza praca to pasja, to misja, to szansa na rzeczywiste zmiany w przemyśle. Z karierą w medacu możesz być częścią czegoś większego, coś co naprawdę ma znaczenie. Dołącz do naszej wyjątkowej społeczności i doświadcz naszej wyjątkowej kultury pracy.
Kariera w medac: Oddani tworzeniu zmiany

Osiągnij zawodowy sukces z karierą w medac

Jako międzynarodowo działająca firma farmaceutyczna, jesteśmy zróżnicowaną grupą specjalistów medycznych z różnych stron świata. To, co nas łączy, to głęboka motywacja do wprowadzania rzeczywistych zmian w ochronie zdrowia poprzez wysokiej jakości produkty medyczne, które opracowujemy, rozwijamy i produkujemy. Pacjenci zawsze mogą na nas polegać, ponieważ dążymy do osiągnięcia tego samego celu.
31_2595.jpg

W medacu mocno wierzymy, że razem możemy osiągnąć więcej. Doceniamy zaangażowanie każdego w nasz wspólny sukces i inspirujemy do dzielenia się świetnymi pomysłami. Jesteśmy przekonani, że dobre prace mogą rozkwitać jedynie w odpowiednim środowisku. Dlatego stworzyliśmy bezpieczne i przyjazne miejsce pracy, gdzie nasi pracownicy mogą swobodnie współpracować i rozwijać się. Nasza kultura opiera się na celowych i pełnych szacunku dyskusjach, gdzie każdy jest traktowany z równym szacunkiem. Nie tylko słuchamy pomysłów i potrzeb naszych pracowników, ale również działamy na ich rzecz.

To inspirujące poczucie wspólnoty definiuje nas od momentu naszego założenia w 1970 roku i będzie kontynuować naszą drogę ku globalnej renomie. Nasza obietnica: Witamy Cię w naszej pełnej pasji i ambitnej społeczności w medacu, gotowi wspierać Cię w dokonywaniu realnych zmian na świecie.

Odkryj nasze globalne możliwości zawodowe na stronach internetowych poszczególnych krajów: od badań naukowych i rozwoju, przez produkcję farmaceutyczną, dystrybucję, marketing, administrację, rozwój biznesu, zasoby ludzkie, aż po informatykę i zarządzanie. Ciągle poszukujemy nowych talentów i wysoko wykwalifikowanych profesjonalistów, którzy chcą budować i rozwijać swoją karierę w sektorze ochrony zdrowia.

Co nas wyróżnia: medac experience

Odkryj, co nas wyróżnia jako pracodawcę i sprawia, że praca w medacu to prawdziwie inspirujące doświadczenie zawodowe. Nasz silny duch zespołu, nieustannie dążenie do osiągania więcej oraz wyjątkowe umiejętności naszego zespołu tworzą niepowtarzalną atmosferę, gdzie profesjonalizm łączy się z pasją. Przyłącz się do naszej elitarnego środowiska opieki zdrowotnej i rozwijaj swoją karierę w dynamicznym świecie przemysłu farmaceutycznego.

Silna profesjonalna społeczność

W medac tworzymy środowisko oparte na współpracy i szacunku, w którym nasi pracownicy mogą współpracować i rozwijać się w zaufaniu. Łącząc ludzi, talenty oraz siły, osiągamy wielkie rzeczy.    

Pragniemy więcej

Każdy w medac jest częścią zaangażowanej i inspirującej społeczności. Kierując się ambicją i pasją, skupiamy się na umacnianiu, odpowiedzialności i docenianiu. Idziemy dodatkowy krok, aby osiągnąć nasze cele i świętować nasze wspólne sukcesy.

Nasza siła tkwi w ludziach

Sukces naszej firmy zawdzięczamy dzięki ludziom, którzy tworzą medac. Codziennie działamy z najwyższym poziomem kompetencji i ekspertyzy w branży farmaceutycznej, stale ewoluując w kierunku naszej wspólnej wizji

Nasi eksperci i społeczność

Dołącz do naszej globalnej społeczności i wykorzystaj swoje możliwości kariery w różnorodnych dziedzinach zawodowych w medac.
Video Poster image
Lock

Zaloguj się

Proszę podać swój adres e-mail i hasło, aby się zalogować.