Misja

Poprawa jakości życia, dziś i jutro

W grupie medac wierzymy, że zdrowie jest najcenniejszym zasobem ludzkości. Nigdy nie bierzemy go za pewnik. Od 1970 roku naszą misją jest poprawa jakości życia pacjentów na całym świecie, dzięki dostępności najlepszych leków medycznych
Poprawa jakości życia,          dziś i jutro

Naszym celem jest zapewnienie dostępności niezbędnych terapii.

Jako firma farmaceutyczna działająca na skalę globalną, nieustannie pracujemy nad doskonaleniem autoryzowanych leków i opracowywaniem innowacyjnych terapii w dziedzinach reumatologii, urologii, hematologii i onkologii. Naszym celem jest zapewnienie pacjentom na całym świecie bezpiecznych, wysokiej jakości produktów oryginalnych, generycznych oraz biosimilarów, a także środków diagnostycznych.

Jako pasjonaci i eksperci w swojej dziedzinie, koncentrujemy nasze badania na potrzebach naszych pacjentów i klientów. Jako integralna część społeczności medycznej, nieustannie współpracujemy z naszymi partnerami, stosując najwyższe standardy.

Cenimy relacje i inwestujemy w prawdziwe nawiązanie kontaktu z naszymi klientami i partnerami. W medac poświęcamy czas, zadajemy właściwe pytania, uważnie słuchamy i stajemy się częścią Waszych wyzwań. Zaufanie do naszej wiedzy pozwala nam podejmować trafne decyzje i stale przekraczać granice możliwości. Nasza wewnętrzna motywacja wymaga, abyśmy nie akceptowali ograniczeń, zawsze dawali z siebie wszystko i nie ustępowali, dopóki nie będziemy w stanie dostarczyć skutecznego, dopasowanego do indywidualnych potrzeb rozwiązania.

Przy tym nigdy nie tracimy z oczu naszej misji i działamy z myślą o długoterminowym celu: poprawie zdrowia ludzkiego, dzisiaj i jutro.

Dowiedz się więcej o medac

Zaangażowanie

Nasze zaangażowanie w zrównoważony łańcuch dostaw

Nasz biznesowy zobowiązanie obejmuje wiele obszarów - od dbałości o zrównoważone łańcuchy dostaw i inicjatywy środowiskowe, po kreowanie różnorodnego i doceniającego środowisko pracy.

Historia

Historia: Z Wedel w Świat

Od lokalnej dystrybucji produktów niszowych po wewnętrzną produkcję biofarmaceutyczną: odkryj historię wzrostu medac, która sięga 1970 roku.

Biznes

Produkty farmaceutyczne i usługi najwyższej jakości na całym świecie

Odkryj nasze możliwości, począwszy od rozwoju produktu, przez produkcję i dystrybucję, aż po marketing i możliwości współpracy na skalę globalną.
Lock

Zaloguj się

Proszę podać swój adres e-mail i hasło, aby się zalogować.